Відбулися четверте та п'яте пленарні засідання 20 сесії

Четверте та п'яте пленарні засідання 20 сесії Вараської міської ради відбулися 6 грудня 2017 року.

Перед початком роботи сесії помічник народного депутата Світлана Пашко до дня Збройних Сил України вручила грамоту та грошову винагороду від Василя Яніцького юрисконсульту військової частини 3045 Національної гвардії України Василю Васильовичу Редьковичу.

Менш приємним був виступ директора центру дозвілля Миколи Ковбасюка, який розповів про вкрай критичну ситуацію, яка наразі склалася у культурній галузі міста. Як зазначив депутат, нинішня очільниця відділу культури Оксана Савонік замість того, аби сприяти працівникам культури, які успішно представляють наше місто на різноманітних фестивалях та конкурсах, виборюючи призові місця, – намагається звільнити їх з посади.

Підтримати директора центру дозвілля прийшли талановиті місцеві артистки – Світлана Тиндик, Алла Лішун та Людмила Петрик.

Як зазначив міський голова, з метою об’єктивного розгляду фактів, висловлених Миколою Ковбасюком, утворено комісію, яка проведе службове розслідування.

Формування порядку денного зайняло у народних обранців близько години, після чого у роботі сесії було оголошено перерву. Під час розгляду звернення від міської ради до виконавчого комітету щодо формування нових тарифів для КМКП, депутатам знадобився додатковий час, аби обговорити це питання детальніше.

Після перерви продовжити роботу депутатам знову ж таки не вдалося. З огляду на марні спроби відновити роботу сесії, міський голова оголосив про завершення четвертого пленарного засідання.

Після цього присутня на засіданні голова міської виборчої територіальної комісії Ольга Дуб з трибуни вирішила озвучити ім'я нового депутата, що замінить «укропівця» Руслана Зінчука, повноваження котрого припинили на минулому засіданні.

Однак, до законності такого оголошення у присутніх виникло чимало запитань. Як з'ясувалося, засідання комісії, де визначалася кандидатура нового депутата, пройшло таємно, адже про місце та час його проведення не було повідомлено навіть зацікавлених осіб, потенційних кандидатів в депутати, чим було порушено їхні права.

Окрім того, рішення комісії було нелегітимним, адже вони приймалися за відсутності кворуму – з 17 членів комісії на засіданні були присутні лише 8. На такі дії виборчої комісії нині вже направлено скарги до суду.

Не зважаючи на зауваження головуючого, голова комісії Ольга Дуб намагалася зачитати з трибуни протокол засідання, а потім вручити посвідчення депутата Олексію Синовцю. На її думку, саме цей чоловік має стати депутатом Вараської міської ради. Однак, сам Олексій Васильович, вочевидь, зважаючи на неоднозначність ситуації, приймати від голови комісії привітання та посвідчення депутата відмовився.

З огляду на те, що у порядку денному значилося чимало важливих для життєдіяльності міста питань, через деякий час роботу сесії відновили, розпочавши п'яте пленарне засідання. Розглянувши декілька важливих питань порядку денного, зокрема, щодо надання матеріальної допомоги мешканцям міста та учасникам АТО, депутати завершили роботу засідання.

Шосте пленарне засідання 20 сесії Вараської міської ради відбудеться у п'ятницю, 15 грудня 2017 року. Початок о 10.00.

Запис 4 та 5 пленарних засідань 20 сесії Вараської міської ради:

Результати голосувань першого, другого, третього, четвертого та п'ятого пленарних засідання двадцятої сесії Вараської міської ради сьомого скликання