Новорічна вистава для вихованців підліткових клубів

На Новорічне свято з нетерпінням чекають усі дітлахи, тому що отримують від нього багато радості, задоволення, сюрпризних моментів та подарунки, на які чекають цілий рік.

Підліткові клуби за місцем проживання «Бригантина», «Жар-птиця», «Обрій», «Козак» Вараського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організували для своїх вихованців новорічну виставу. Свято відбулося у день католицького Різдва, 25 грудня, в підлітковому клубі «Жар-птиця». Відкрили свято ведуча в образі Зими та її завзяті помічники – веселі клоуни. Не обійшлося і без нечисті: Баба-Яга, Чортик, Ліший, Капосниця, Кікімора та Відьмочка розігрівали глядачів своїми капосними витівками і проводили конкурси та ігри з дітьми. Здивувала глядачів велетенська Анфіска та її господиня старенька Шапокляк, які ніби випадково потрапили на Новорічне свято.

І звісно, жодний Новий рік не відбувається без головних героїв: Діда Мороза та Снігурочки. Привітавши усіх з прийдешнім Новим 2018 роком, Снігурочка і Дідусь Мороз почастували усіх вихованців підліткових клубів солодощами.

По завершенню свята герої побажали усім присутнім здоров’я, успіхів у навчанні, веселих Новорічних та Різдвяних свят і здійснення найзаповітніших мрій.

 

Педагог-організатор Наталія Радчук