Міський конкурс «Учитель року – 2018»

Вже багато років поспіль в місті проводиться І етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року». Значення конкурсу величезне: він допомагає визначити кращих педагогів, підвищує статус педагогічної професії, привертає увагу громадськості до проблем освіти, - інформує сайт управління освіти.

У цьому році у конкурсі взяли участь 4 педагоги навчальних закладів міста. Так вийшло, що були представлені тільки дві номінації: «Українська мова та література» і «Фізика». Отож, у професійній майстерності змагалися фізики і лірики.

27 грудня 2017 року у актовій залі Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відбулася приємна подія – підведення підсумків міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року».

Присутні мали змогу ознайомитися з відеопрезентаціями учасників конкурсу:

- у номінації «Українська мова і література» - Наталія Ціпкайло (ЗОШ №3) та Наталія Жданюк (ЗОШ №2);

- у номінації «Фізика» - Катерина Сидорчик (ЗОШ №1) та Анна Стельмах (ЗОШ №4).

За результатами таких конкурсних випробувань як тестові завдання, методичний практикум, ведення уроку були визначені переможці. Ними стали: Наталія Ціпкайло (ЗОШ №3) у номінації «Українська мова і література» та Катерина Сидорчик (ЗОШ №1) у номінації «Фізика».

Переможці та лауреати конкурсу були нагороджені грамотами управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради, подяками КУ «Кузнецовський міський методичний кабінет закладів освіти», сертифікатами на отримання грошової винагороди у розмірі посадового окладу спеціаліста вищої кваліфікаційної категорії, квітами від колег та музичними вітаннями від учнів.

До привітань та вручення нагород долучилися міський голова Сергій Анощенко, заступник начальника управління освіти Анатолій Горайчук, завідувач міським методичним кабінетом Ніна Кремінська.

Бажаємо учасникам конкурсу міцного здоров’я, щастя, сили, наснаги, а Наталії Ціпкайло та Катерині Сидорчик – удачі у подальших конкурсних випробуваннях, які будуть проходити 7-9 лютого 2018 року.