Вифлеємський вогонь миру передадуть громаді міста

Представники Національної скаутської організації «Пласт» передадуть Вифлеємський вогонь миру громаді міста Вараш.

«Урочиста передача Вифлеємського вогню миру розпочнеться о 9:00 в п’ятницю, 05 січня, в приміщенні Вараської міської ради за адресою: Майдан Незалежності, 1. Від 17 грудня в Україні офіційно розпочалась скаутська естафета, метою якої є поширення вогню миру в кожну українську домівку до Різдва Христового», - повідомляє куратор проекту у нашому місті Володимир Петрук.

Скаути світу й українська делегація "Пласту" в тому числі отримали символічний вогонь із місця народження Ісуса. В Україну вогонь доправляється літаком із Відня. Цього року спільно з іншими волонтерами пластуни поширять символ миру по всій передовій лінії конфлікту на Сході України.

До Різдва вараські пластуни планують передати вогонь миру в церкви, школи та лікарню.

Усі бажаючі зможуть запалити свічку від вогню миру впродовж дня у будівлі Вараської міської ради у холі І поверху.