Міський голова провів прийом громадян

Понад два десятки мешканців Вараша прийшли 31 січня на особистий прийом до міського голови Сергія Анощенка. Зверталися містяни до очільника міста з різноманітними питаннями: щодо сприяння у працевлаштуванні та вирішенні соціальних, житлових чи інших питань.

На жаль, останнім часом значно збільшилася кількість звернень з приводу надання матеріальної допомоги онкохворим мешканцям нашого міста. У Вараші діє програма соціальної допомоги, однак, отримати кошти по цій програмі мешканці міста мають можливість лише раз на рік. Тоді як лікування таких тяжких хвороб потребує значно більших коштів.

Скаржилися люди й на незадовільну роботу відділу культури та туризму, зокрема, організацію роботи міської музичної школи.

З усіх питань громадянам були надані детальні відповіді, деякі звернення були поставлені на контроль відповідних структурних підрозділів виконавчого комітету Вараської міської ради для подальшого вивчення та вирішення.

Нагадаємо, що міський голова Сергій Анощенко проводить прийом громадян з особистих питань кожного місяця. Попередній запис проходить за телефоном: 21698.