У мистецькій залі відкрили виставку робіт сарненських майстринь

1 лютого 2018 року відбулася чудова подія не лише для центру дозвілля, а й для всього міста Вараш. Саме о 15:00 свої творчі роботи у мистецькій залі свої творчі роботи представили три майстрині з м. Сарни.

Тетяна Романівна Галах – майстриня із соломоплетіння, учасниця районного любительського об’єднання «Самоцвіти Сарненщини».

Втілює фантазії в прекрасні вироби із соломки. Розглядаючи дивовижні зразки її казкового ремесла, важко втриматися від подиву, настільки філігранно нанизаний у цікаву композицію дрібненький матеріал. Солом’яна феєрія пані Тетяни милувала око жителів Луцька, Рівного, Вараша, Корця, Дубровиці, Володимирця, Зарічного. Майстриня неодноразово нагородженна грамотами та подяками за вагомий внесок у розвиток і популяризацію народного мистецтва.

Галина Яківна Паньковець – також є учасницею районного любительського об’єднання «Самоцвіти Сарненщини», яке створено при комунальному закладі «Сарненський районний будинок культури».

Всі роботи пані Галина виконує в традиціях поліської вишивки хрестиком, червоними та чорними нитками. Світло і затишно стає на душі в кожного, хто розглядає чарівні вироби невтомних рук майстрині, де кожен витвір випромінює власну мелодію.

Надія Павлівна Ліневич – багата та щира душею, талановита майстриня - вишивальниця. У своєму творчому доробку майстриня має більше 60 робіт, кожен рушник є неповторним, святковим та урочистим.

В майбутньому Надія Павлівна планує вишивати чоловічі та жіночі сорочки. Надія Павлівна нагороджена почесними грамотами обласного управління культури і туризму, обласного центру народної творчості, районного відділу культури і туризму, інших керівних державних органів.

Чимало людей радували майстринь своєю присутністю на відкритті. Всі із захватом милувалися роботами талановитих особистостей, дарували безмежну кількість компліментів Надії Павлівній Ліневич, Тетяні Романівній Галах та Галині Яківній Паньковець, адже вони того варті.

Особливістю даного заходу була присутність начальника відділу культури та туризму Сарненської РДА Едуарда Кириловича Раковця, який підтримав своїх майстринь приємними словами у своєму виступі.

Центр дозвілля висловлює велику вдячність начальнику відділу культури - Едуарду Кириловичу Раковцю, директору будинку культури – Любові Олексіївній Царук та майстрам з м. Сарни: Тетяні Романівній Галах, Галині Яківній Паньковець та Надії Павлівній Ліневич за співпрацю. А також вдячність Юлії Охремчук (концертмейстр), Дарині Скрипчак (солістка центру дозвілля), Аполінарії Пашко (декламат підліткового клубу "Обрій" Вараського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді), Самойловій Анастасії (декламат підліткового клубу "Обрій" Вараського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді) за допомогу в організації відкриття виставки.

Нехай улюблене захоплення живить Вас свіжими силами для будь-яких починань! Таких робіт наше місто ще не бачило.

Дана виставка буде діяти до 28 лютого 2018 року, тож запрошуємо усіх бажаючих побачити всю красу таланту наших чудових сусідів з міста Сарни.