Оголошено міський конкурс читців-аматорів

Центр дозвілля відділу культури виконавчого комітету Вараської міської ради оголошує міський конкурс читців-аматорів «Кобзарева струна не вмирає».

Прийом заявок на конкурс - з 5 лютого по 22 лютого 2018 року, виступи учасників конкурсу та нагородження переможців – 23 лютого 2018 року о 15-00 год.

Прийом заявок здійснюється у письмовому або електронному вигляді: centr.dozvilya@ukr.net

Контакти: Центр дозвілля, м-н. Будівельників 2а, тел. 3-11-60.

Умови та порядок проведення конкурсу: конкурс проводиться щорічно до березня місяця на базі центру дозвілля відділу культури та туризму виконавчого комітету Вараської міської ради.

Конкурсна програма для читців складається:

1) Твір Т.Г.Шевченка.

2) Твір за власним вибором виконавця.

Тривалість конкурсної програми читця не більше 10 хвилин. Твори виконуються українською мовою.

Порядок виступу учасників конкурсу визначається жеребкуванням, шляхом витягування порядкового номера.

Для участі в конкурсі подається заявка на конкурсну програму читця з зазначенням авторів творів, які він виконуватиме, а також вказують його рік народження, освіту, посаду чи навчальний заклад.