Рятувальники провели семінар-нараду з представниками ЖКГ міста

В умовах сьогодення пріоритетним напрямком діяльності для рятувальників є навчання населення діям в умовах надзвичайної ситуації, питанням дотриманню правил пожежної безпеки, адже безпека людей завжди стоїть на першому місці. Розпочинати даний процес необхідно з керівників та технічних працівників житлово-експлуатаційних дільниць, які безпосередньо спілкуються з жителями міста.

Так, 13 лютого працівники Кузнецовського міського сектору Головного управління ДСНС України у Рівненській області в приміщенні житлово-експлуатаційної дільниці №1 комунального підприємства «Житлокомунсервіс» Кузнецовської міської ради провели семінар-нараду з керівниками та працівниками ЖЕД. Перед початком наради присутнім було доведено інформацію про стан з пожежами на території міста Вараш за останні п’ять років та Рівненської області за 2017 рік.

Під час зустрічі було порушено питання щодо пожежної безпеки багатоквартирних житлових будинків. Проблема залишається однією із найважливіших, адже мешканці дуже часто нехтують та порушують основні вимоги правил пожежної безпеки. Рятувальники вказали комунальникам на основні недоліки, що зазвичай спостерігаються в будинках та нагадали, яких правил пожежної безпеки слід дотримуватись аби не допустити виникнення пожеж чи загорянь у житловому секторі. Також, рятувальники надали представникам ЖЕД пам’ятні листівки для розповсюдження та інформування населення міста.

По завершенню семінару присутні подякували за змістовний захід та обговорили питання подальшої співпраці і взаємодії, у разі необхідності, при виникненні питань щодо утримання приміщень загального користування багатоповерхових житлових будинків.

Кузнецовський міський сектор Головного управління

ДСНС України у Рівненській області