Обласний конкурс читців-аматорів «Кобзарева струна не вмирає»

03 березня 2018 року в Рівненському міському палаці культури Рівненської міської ради відбувся обласний конкурс читців-аматорів «Кобзарева струна не вмирає».

Тепла та чудова зала вітала велику кількість учасників, які приїхали з різних куточків Рівненської області, аби спробувати свої сили у декламуванні та донести величне слово великого поета.

Конкурсна програма розпочалася о 10:00. Журі перед початком дали настанови усім учасникам та побажали їм успіху.

Місто Вараш представили четверо конкурсантів:

1. Молодша група:
  • Пашко Ангеліна - вихованка МЦСССДМ.
  • Петровець Богдан - вихованець МЦСССДМ.
  • Пашко Аполлінарія - вихованка МЦСССДМ.
  1. Старша група:
  • Мельник Олена Михайлівна - член мистецької асоціації міста, вчитель української мови та літератури ЗОШ №1.

Після завершення всіх виступів члени журі висловили усім подяку за прийняття участі у конкурсі, а також озвучили зауваження та побажання до виступів.

Чудовим завершенням стала церемонія нагородження, де наше місто особливо відзначили.

Отже, Петровець Богдан та Ангеліна Пашко отримали диплом учасника та цікаві книги від членів журі. Окрему відзнаку отримала Мельник Олена Михайлівна за декламування власного віршу. Аполлінарія Пашко виборола серед 24 учасників І місце та почула велику кількість приємних слів про свій виступ. Вона рекомендована для участі у Всеукраїнському конкурсі читців-аматорів «Кобзарева струна не вмирає», що проходитиме в м. Київ.

Чудовою та веселою вдалася поїздка у м. Рівне. Усі отримали масу задоволення та вражень, а в першу чергу – досвід на майбутнє.

Зі слів учасників:

- «Читаючи Шевченкові твори, слухаючи чи декламуючи їх, ми щоразу відкривали для себе щось нове у творчості нашого генія. Конкурс, який зібрав небайдужих поціновувачів та кращих читців-аматорів області є непереконливим доказом того, що Кобзареве слово живе, воно вічне та актуальне й на сьогодні. Це значить, що дух борця за волю, справедливість та процвітання нашої держави не згас у серцях наших сучасників.

Конкурс допомагає учасникам самоствердитись, духовно розвиватись, а значить виховує у молодому поколінні непоборний дух за розвиток і процвітання України. Конкурс об’єднує духовно елітних сучасників, спроможних силою слова творити дива.»

Сподіваємось, що успіх наших учасників надихне ще більшу кількість дітей брати участь у відбірковому турі конкурсу, який проходитиме вже в наступному році.