Ой, хто, хто, Миколая любить?

Ой, хто, хто, Миколая любить? А Миколая люблять усі: і малеча, і дорослі. І всі з нетерпінням чекають свята та подарунків. А коли Миколай сам роздає подарунки, та ще й у своїй резиденції, то це вдвічі свято.

Такий святковий подарунок діти та молодь Асоціації захисту прав інвалідів з дитинства «Надія» отримали напередодні Нового року. П’ятнадцять сімей завітали на гостину до Святого Миколая в його резиденцію «Пластова оселя», що знаходиться у селі Волошки Рівненського району.

Гостинно та привітно нас зустріли дідусеві помічники, і повели у чарівний світ казки, яку всі дивилися з захопленням. А ще, ми разом веселилися на проспекті розваг та ігор, відпочивали на галявині мультиків, ласували смаколиками, мандрували стежками радості та позитиву.

В такій веселій круговерті час пролетів непомітно, але тим очікуванішою стала особиста зустріч кожного зі Святим Миколаєм. Радістю, щирістю та теплом світилися очі у всіх, хто спілкувався з Чудотворцем. Кожен міцно тримав подарунок. А батьківські серця переповнювались любов’ю до своїх дітей.

І як після цього не вірити в диво? Дива існують, існують тоді, коли ми їх творимо самі. То ж безмежні слова вдячності асоціація «Надія» адресує відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради, за те диво, яке вони подарували нашим дітям. Нехай Святий Миколай дивує і Вас приємними несподіванками.

Асоціація захисту прав інвалідів з дитинства «Надія»