Подарунки для вихованців центру реабілітації

Найкращий подарунок для дитини – іграшка. Найкращий подарунок для дорослих – бачити щасливі очі дітей, радісні обличчя та щирі дитячі усмішки, бо немає кращого на світі, коли радіють наші діти.

Такі позитивні емоції в черговий раз подарували вихованцям КЗ «Центр реабілітації» працівники ВП РАЕС. Корекційно-розвивальне середовище Центру поповнилося іграшками, розвиваючим матеріалом та ноутбуком, які придбані за кошти, зібрані під час благодійного забігу до дня Святого Миколая та стануть хорошою підтримкою у проведенні корекційної роботи з вихованцями Центру.

"Щиро дякуємо всім, хто робить життя наших вихованців яскравим, сповненим незабутніми враженнями. Тож всім Вам міцного здоров’я, благополуччя, міцності духу. Хай Ваші серця наповняться найсвітлішими почуттями і радісними подіями", - зазначила директор центру Наталія Федінчик.