Завітали на гостини до пожежної частини

17 квітня в рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності вихованці дошкільного навчального закладу № 3 міста завітали на екскурсію до 12-ї державної пожежно-рятувальної частини 6-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Рівненській області.

Під час екскурсії бійці Держслужби з НС показали дітям пожежні автомобілі, бойовий одяг, захисне спорядження та пожежно-технічне обладнання для гасіння пожеж та рятування людей. Також, рятувальники розповіли малечі про правила пожежної безпеки в побуті, особливо у цей пожежонебезпечний період та, як необхідно діяти в разі виникнення будь-якої надзвичайної ситуації, виявленні підозрілих предметів, що можуть міститивибухівку тощо. Всі бажаючі мали змогу ознайомитися із способами гасіння пожеж та можливостями рятувальної техніки. За словами вихователів, діти давно хотіли ближче познайомитись із рятувальниками та їхньою професією. Хлопчики і дівчата залюбки фотографувалась поруч з технікою та приміряли одяг пожежних.

Екскурсія видалася дуже цікавою, а головне корисною для дітей, адже дала можливість познайомити дітей із героїчною професією – рятувальника та навчити їх безпеці життєдіяльності.

Вараський міський сектор

Головного управління ДСНС

України у Рівненській області

Відділ з питань НСтаЦЗН