Звернення міського голови Сергія Анощенка до Дня Чорнобильської трагедії

33 роки тому, 26 квітня 1986 року, вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів громадян.

Час не загоїв чорнобильських ран, не стер у пам’яті важкі й героїчні події та імена мужніх добровольців, які тієї квітучої весни відправились на зустріч невідомій небезпеці. Їхній подвиг назавжди записаний до літопису мужності й патріотизму українського народу.

Чорнобиль - це не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності наших земляків. Смертельні промені радіації виявилися безсилими перед героїзмом і самовідданістю ліквідаторів, які зійшлися в нерівному бою з ядерною стихією в Чорнобилі, в ім’я Батьківщини, в ім’я мільйонів людей та прийдешніх поколінь.

Нехай чорнобильські дзвони озвуться в наших душах жалем, милосердям та співчуттям. Будемо пам’ятати Чорнобиль, зробимо все для того, щоб на долю людства більше не випало таких жахливих катастроф.

Від громади міста та себе хочу висловити найщиріші слова вдячності та доземний уклін вам, шановні ліквідатори, за високу громадянську позицію, сміливість та відвагу. Схиляю голову перед світлою пам’яттю тих, чиї життя обірвав смертоносний атом.

З повагою, міський голова С.Анощенко