Звернення міського голови Сергія Анощенка до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та відзначення 31-ї річниці виведення радянських військ з Республіки Афганістан.

В цей день ми віддаємо шану мужності та героїзму воїнів, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу. Чимало ветеранів-інтернаціоналістів і сьогодні знаходяться на бойовому посту у Збройних силах України, захищаючи кордони нашої Батьківщини. Ми схиляємо голови перед тими, хто пролив свою кров заради забезпечення миру, та завжди будемо пам’ятати всіх тих, кому не судилося повернутися з війни.

Спасибі Вам, шановні учасники бойових дій, за мужність і героїзм, за високу громадянську позицію. Бажаю усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я, щастя й миру, успіхів у праці та добробуту в родинах.

З повагою, міський голова Сергій Анощенко