Комісія з перевірки виконання протиепідемічних заходів продовжує свою роботу

На виконання протокольного доручення №25 від 16 червня 2020 року комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вараської міської ОТГ, відділ муніципальної поліції виконавчого комітету Вараської міської ради інформує.

З метою запобігання поширення на території Вараської міської ОТГ гострої респіраторної хвороби COVID-19, відділом муніципальної поліції виконавчого комітету Вараської міської спільно з працівниками Вараського відділу поліції ГУ НП в Рівненській області, Володимирецьким районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області, 19 та 20 жовтня 2020 року було проведено перевірку щодо виконання постанов Головного державного санітарного лікаря України із організації протиепідемічних заходів при здійсненні відповідних видів діяльності в супермаркетах, магазинах, ринках, закладах громадського харчування.

Комісією було перевірено ринки, об’єкти торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами.

Спеціальна комісія звертає увагу суб’єктів господарювання на важливості неухильного дотримання працівниками та відвідувачами закладів вимог постанов Головного державного санітарного лікаря України, щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням на території Вараської міської ОТГ гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Комісією перевіряється наявність засобів індивідуального захисту серед працівників та відвідувачів закладів, а саме: наявність захисних масок та антисептиків для обробки рук та проведення температурного скринінгу серед працівників. Також звертається особлива увага на важливості здійснення прибирання приміщень закладів кожні дві години сертифікованими засобами, що використовуються для протирання поверхонь та миття підлоги.

Відповідальне ставлення та виконання усіх протиепідемічних заходів кожним жителем нашого міста сприятиме уникненню інфікування та збереженню власного здоров’я та здоров’я оточуючих.

19 жовтня 2020 року:

  • Ринок «Північний, 1», мікрорайон Ювілейний.

20 жовтня 2020 року:

  • МПП «Ринок», вулиця Енергетиків, 3;
  • Ринок «Надія», вулиця Енергетиків, 5;
  • Ринок «Південний», вулиця Ринкова;
  • АС «Кузнецовськ», вулиця Енергетиків, 1.