Відбулася розширена нарада з проблемних питань теплопостачання міста

Опалювальний сезон в місті розпочався з неприємностей для мешканців будинків, в яких створено ОСББ. З метою впровадження енергоефективних технологій, забезпечення ефективного споживання енергії та раціонального використання  коштів на утримання будинків в  цих будинках було встановлено індивідуальні теплові пункти. Оскільки ІТП були встановлені непрофесійно, це спричинило розбалансування системи теплопостачання міста в цілому. Як наслідок, в одних будинках температура повітря нижче норми, а в інших вища.

На численні звернення голів ОСББ щодо проблемних питань теплопостачання міста, 06 листопада 2020 року міський голова Олександр Мензул провів розширену нараду за участю керівників КП «Управляюча компанія «Житлокомунсервіс» ВМР, КМКП, УМАКБ виконавчого комітету ВМР, голів ОСББ міста, відповідальних працівників виконавчого комітету та представників ВП «Рівненська АЕС».  

 

За результатами наради вирішено створити робочу комісію з працівників КМКП, КП «Управляюча компанія «Житлокомунсервіс» ВМР, управління містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради, представників ВП «Рівненська АЕС», що проведе обстеження та з’ясує конкретні причини проблем теплопостачання по кожному будинку.

Протокол розширеної наради з питань теплопостачання та встановлення індивідуальних теплових пунктів багатоквартирних житлових будинків додається