11 листопада Енергоатом проведе публічні обговорення питань реалізації КЗПБ та плану екологічних і соціальних заходів у Вараші

За повідомленням ВП "Рівненська АЕС" ДП «НАЕК «Енергоатом», 11 листопада 2020 року відбудуться публічні обговорення питань реалізації Комплексної зведеної програми підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій (КЗПБ), а також її плану екологічних та соціальних заходів. Публічні обговорення відбудуться в онлайн-форматі.

ДП «НАЕК «Енергоатом» з метою неухильного подальшого підвищення ядерної безпеки, забезпечення ефективної та надійної роботи енергетичної галузі, доведення безпеки атомних енергоблоків України до рівня, що відповідає міжнародно визнаним вимогам з ядерної безпеки та охорони довкілля, реалізує Комплексну (зведену) програму підвищення безпеки енергоблоків атомних електростанцій (КЗПБ) (Постанова Кабінету Міністрів України №1270 від 07.12.2011 р.).

Інформацію щодо реалізації КЗПБ, зокрема зведені заходи КЗПБ, їх переліки за типами енергоблоків, а також картки кожного заходу КЗПБ, оприлюднено мовою оригіналу на офіційному веб-сайті ДП НАЕК «Енергоатом» за посиланням: http://www.energoatom.com.ua/ua/actvts-16/integrated_security_program-161.

Відповідно до положень Плану екологічних та соціальних заходів КЗПБ та Плану залучення зацікавлених сторін КЗПБ, з метою підтримання конструктивних тривалих взаємовідносин з особами як всередині країни, так і за її межами, які зазнають або потенційно можуть зазнати впливу від реалізації КЗПБ, та іншими зацікавленими щодо реалізації КЗПБ сторонами, включаючи екологічні та соціальні аспекти, НАЕК «Енергоатом» проводить публічні обговорення в містах-супутниках АЕС.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», в умовах введеного на усій території України карантину у місті-супутнику Рівненської АЕС публічні обговорення відбудуться 11 листопада 2020 року в онлайн-форматі з використанням платформи Google Meet.

Посилання на підключення до публічних обговорень: https://meet.google.com/ewt-hfqf-ujk. Початок обговорень – 11:00.

З Інструкцією для учасників публічних обговорень по підключенню до платформи «Google Meet» можна ознайомитись за посиланням: https://bit.ly/35tDxmP

Запрошуємо всіх зацікавлених осіб взяти участь у онлайн-зустрічі.

Телефон для довідок (03636) 2-34-43, e-mail: informcentre365@gmail.com