Комісія з питань ТЕБ та НС обговорила готовність міста до погіршення погоди

У Вараші очікується погіршення погодних умов. Впродовж наступного тижня синоптики прогнозують суттєве похолодання – зниження температури до -21 градусу.

Відповідні заходи готовності до реагування на можливі надзвичайні ситуації обговорені та прийняті за результатами засідання комісії з ТЕБ та НС. 

На період значного зниження температури комісія вирішила розгорнути стаціонарні, мобільні та додаткові пункти обігріву для надання допомоги населенню.

Буде активізована робота соціальних служб, Вараського МС ДСНС, Вараського відділу поліції з виявлення та надання допомоги незахищеним верствам населення для недопущення їх обмороження та загибелі.

На складних ділянках міських доріг працюватиме снігоочисна та посипочна техніка. 

Своєчасно буде введено обмеження руху автомобільного транспорту та забезпечення проїзду транспорту на автодорогах.

У готовність приведені додаткові джерела живлення у Вараській лікарні. На контролі забезпечення сталого електро- та теплопостачання населених пунктів громади та важливих об’єктів інфраструктури.

Проводитиметься роз’яснювальна робота щодо правил поведінки людей на кризі.

Окрім цього, комісія визнала задовільною роботу у 2020 році міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту та комісії з питань ТЕБ та НС Вараської міської ТГ та затвердили План роботи на 2021 рік.                                          

На звернення щодо можливості організації змішаної форми навчання для учнів закладів загальної середньої освіти громади з 18 по 24 січня начальнику управління освіти запропоновано розглянути пропозицію щодо продовження канікул на цей час.