Трудовий договір чи договір цивільно-правового характеру? Як не помилитися

1 січня 2017 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 6 грудня 2016 р. № 1774-VIII, яким, зокрема, значно посилено відповідальність роботодавців за порушення законодавства про працю. У зв’язку з цим питання відмінностей між трудовим та цивільно-правовим договором набуває ще більшої актуальності, ніж раніше, адже неправильна кваліфікація відносин може стати причиною значних штрафних санкцій.

 

Продовжити

Офіційні трудові відносини – запорука впевненості у завтрашньому дні

З метою поширення серед жителів міста Вараш відомостей про соціальні гарантії, передбачені у трудовому законодавстві, ризики виплати неофіційної заробітної плати та роботи в тіньовому секторі економіки, у Кузнецовському міському центрі зайнятості днями відбувся семінар «Легальна зайнятість» для безробітних, які перебувають на обліку в пошуках роботи.

 

Продовжити

Рівний доступ до ідентифікаційних документів і свідоцтв про реєстрацію

Рівний доступ до ідентифікаційних документів і свідоцтв про реєстрацію актів цивільного стану є обов’язковою умовою визнання правосуб’єктності особи, а також права на реєстрацію народження, відповідно до міжнародних стандартів у сфері прав людини.

Продовжити

Розглянули питання щодо призначення соціальних виплат

1 серпня 2017 року було організовано проведення засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам під головуванням начальника управління праці та соціального захисту населення Т.Сич.

Продовжити