Контракт про проходження громадянином України служби у військовому резерві Збройних Сил України або що ж таке ТЕРИТОРІАЛЬНА ОБОРОНА

Трохи більше року минуло відтоді, як в Україні розпочався практичний етап формування нової системи територіальної оборони.

 

Продовжити

Видатки на фінансування допомог по вагітності та пологах зросли на 13,7% у 2018 році

Упродовж 2018 року Фондом соціального страхування України профінансовано 200,7 тис. допомог по вагітності та пологах. За оперативними даними загальна сума видатків склала 3,77 млрд грн, що на понад 456 млн грн або 13,7% більше, ніж у 2017 році.

Продовжити

ПАМ'ЯТКА ДЕКЛАРАНТУ!

Шановні декларанти! 1 січні 2019 року розпочався черговий етап подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Продовжити

Прес-реліз: заходи соціального захисту населення м. Вараш станом на 01.02.2019

Протягом січня 2019 року послугами Вараської міської філії Рівненського обласного центру зайнятості скористалось 746 чол., з яких статус безробітного мали 570 осіб.

Продовжити

Виплата компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи за січень 2019 року

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Вараської міської ради повідомляє про надходження фінансування для проведення щомісячної виплатигромадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи відповідно до Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», за січень 2019 року.

Продовжити

Вступна кампанія до навчальних закладів системи ДСНС України – 2019

Вараський міський сектор інформує про те, що Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області проводить конкурсний відбір кандидатів для вступу у вищі навчальні заклади ДСНС України.

Продовжити