Вараське управління ГУ ДПС у Рівненській області інформує

Бізнес Рівненщини спрямував на забезпечення соціальних виплат понад 3,6 мільярда гривень ЄСВ

За січень — вересень 2019 року роботодавцями та фізичними особами — підприємцями Рівненщини сплачено 3614,3 мільйона гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 19% або на 575 млн. грн. перевищує показники відповідного періоду минулого року.

Як зазначила в.о начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Надія Друзюк, що  через несплату єдиного соціального внеску, як наймані працівники, так і фізичні особи – підприємці втрачають страховий стаж та можливість одержання заробленої пенсії за віком, через інвалідність та в інших випадках, передбачених законодавством, бо пенсію буде призначено тільки з офіційно нарахованої суми заробітної плати. Адже зарплати в «конвертах» є, а пенсій у «конвертах» немає.

На Рівненщині власники  автівок поповнили місцеві бюджети на понад  2 мільйона гривень

Як повідомили у Головному управлінні ДПС у Рівненській області  2,1 млн.грн. транспортного податку спрямували до місцевих бюджетів області за дев’ять  місяців 2019 року власники легкових авто, які згідно з законодавчими нормами підлягають оподаткуванню.

Лідерами серед платників податку є юридичні особи, які перерахували до місцевої казни регіону 1252 тис. грн. (57 відсотків від загальних надходжень). Внесок власників вартісних авто – фізичних осіб склав 965 тис.грн. транспортного податку.

Платники – юридичні особи самостійно обчислюють суму податку і подають декларації до 20 лютого. Сплачується платіж авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, наступного за звітним, які відображаються в річній податковій декларації.

При наявності податкового боргу підприємець може втратити  статус платника єдиного податку

Вараське управління ГУ ДПС у Рівненській області нагадує, що фізична особа – підприємець – платник єдиного податку, у разі наявності у неї податкового боргу на кожне перше число місяця протягом двох послідовних кварталів зобов’язана перейти на сплату інших податків і зборів, в останній день другого із двох послідовних кварталів. У випадку якщо платник не сплатить борг чи не здійснить такий перехід самостійно, контролюючий орган має право виключити його з реєстру платників єдиного податку.

Окрім того у податковій службі зазначили, що наявність у платника податків податкового боргу зі сплати податків та зборів, в тому числі, який не пов’язаний із здійсненням господарської діяльності, крім наявного боргу зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування є підставою для відмови у реєстрації фізичної особи – підприємця платником єдиного податку.                                                                                                                                                                                                                     

Вараське управління ГУ

ДПС у Рівненській області

До уваги мешканців міста

З 21 жовтня 2019 року припиняється безкоштовне перевезення пільгових категорій громадян, які мають на це право, за маршрутом м.Вараш-Дачні ділянки. 

До уваги громадських об’єднань осіб з інвалідністю !

Департаментом соціального захисту населення Рівненської обласної державної адміністрації проводиться прийом документів для визначення претендентів на отримання стипендій голови Рівненської обласної державної адміністрації та голови Рівненської обласної ради обдарованим та соціально активним особам з інвалідністю (рішення Рівненської обласної ради від 06 вересня 2017 року № 698 "Про затвердження Положення про комісію з призначення стипендій голови Рівненської обласної державної адміністрації та голови Рівненської обласної ради обдарованим та соціально активним особам з інвалідністю" (із змінами внесеними рішенням Рівненської обласної ради від 16 березня 2018 року № 901)).

Продовжити

Звіт про роботу спостережної комісії при виконавчому комітеті Вараської міської ради за IІІ квартал 2019 року

Спостережна комісія при виконавчому комітеті Вараської міської ради створена та діє у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2004 № 429 «Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах» (зі змінами).

Продовжити

У жовтні українці матимуть додатковий вихідний

14 жовтня в Україні відзначають День захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва.

Оскільки цього року це свято випадає на понеділок, тому українці матимуть три вихідних поспіль і робочий тиждень вони починатимуть з вівторка, 15 жовтня.

Важливо: розпочато заміну посвідчень

Відповідно до пункту 7 постанови Кабінету Міністрів України від 11.07.2018 № 551 «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян», управлінням праці та соціального захисту населення Вараської міської ради розпочато заміну посвідчень:

Продовжити