ДПС відповідає на актуальні питання

Чи звільняються від нарахування та сплати ЄВ ФОП, особи, які провадять незалежну професійну діяльність, та члени фермерського господарства у зв’язку з проведенням заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби?

Продовжити

Спостережна комісія формує новий склад

Відповідно до п.12 «Положення про спостережні комісії», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 429 від 01.04.2004 року та рішення виконавчого комітету Вараської міської ради № 31 від 27.02.2017 року, виконавчий комітет Вараської міської ради повідомляє про припинення повноважень спостережної комісії при виконавчому комітеті Вараської міської ради з 27.02.2020 року та організовує формування її нового складу.

                              Секретар спостережної комісії

     Ірина СНІЖКО

Рятувальники закликають громадян не спалювати суху траву

З настанням перших по справжньому весняних днів та весняно-літнього пожежонебезпечного періоду різко збільшується кількість пожеж на відкритих територіях. Щодня реєструються випадки горіння сухостою, сміття, очерету, лісових масивів тощо.

Продовжити

Коли "єдинник" може не сплачувати податок

Про звільнення від штрафних санкцій за порушення податкового законодавства

Як повідомили в Головному управлінні ДПС у Рівненській області, Законом України від 17.03.2020 №533-IX «Про внесення змін до ПКУ та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню короновірусної хвороби (COVID)» передбачено  звільнення платників податків  від штрафних санкцій за порушення податкового законодавства, які вчинені протягом періоду з 1 березня по 31 травня 2020 року, крім санкцій за:

Продовжити