Наказ військового комісара Варашського міського військового комісаріату

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

НАКАЗ 

військового  комісара Варашського міського військового комісаріату

17.08.2017                                           м.Вараш                                                     № 86

Про призов громадян м.Вараш на

строкову  військову службу восени

2017 року

У відповідності до Закону України “Про військовий обов`язок та військову службу”, Указу Президента України від 24 лютого 2017 року №44/2017 “Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2017 році”, постанови Кабінету Міністрів України №352 від 21 березня 2002 року "Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом", та рішення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради Рівненської області №42 від 24 березня 2017 року «Про організацію підготовки та проведення у м.Вараш призову громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань у 2017 році» у вересні-листопаді 2017 року проводяться заходи по медичному обстеженню та призову громадян на строкову військову службу.

Явці на призовну дільницю м.Вараш для проходження медичного обстеження  підлягають усі громадяни, яким виповнилося та в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, у яких закінчилась відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.

Призову на строкову військову службу підлягають придатні за станом здоров'я до військової служби в мирний час громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповниться 20 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

З метою виконання Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, -

НАКАЗУЮ:

 1. З метою проведення медичної та призовної комісії громадяни, яким надійшла повістка міського військового комісаріату на прибуття до призовної дільниці для проходження призовної комісії, зобов’язані прибути у  зазначений в повістці строк за адресою: м.Вараш, м-н Перемоги, 23 з документами, що вказані в особистих повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для медичного обстеження та призову на строкову військову службу, зобов`язані прибути в міський військовий комісаріат до 10 жовтня 2017 року маючи при собі документи, які засвідчують особу.

2. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають за межами м.Вараш, зобов`язані негайно повернутись до місця постійного проживання та з`явитись у  військовий комісаріат для проходження медичної комісії.

3. Громадяни, які ухиляються від призову і не з`являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

4. У відповідності до Закону України “Про військовий обов`язок і військову службу” керівникам органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій та навчальних закладів незалежно від підпорядкування та форм власності забезпечити своєчасне прибуття громадян призовного віку до призовної дільниці.

5. Контроль за виконанням даного наказу здійснюю особисто.

6. Наказ довести до особового складу в частині, що його стосується.

Військовий комісар Варашського міського військового комісаріату майор Я.В.КУЗЛО