Повідомлення про намір здійснити зміну діючих тарифів

ПОВІДОМЛЕННЯ

про намір здійснити зміну діючих тарифів

на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

для житлових будинків, що знаходяться на обслуговуванні КП «Житлокомунсервіс» Кузнецовської МР

 

Відповідно ч.2 ст.31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» (зі змінами та доповненнями) та керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012р. № 390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», зареєстрованого в МЮУ 16.08.2012 р. за № 1380/21692, комунальне підприємство «Житлокомунсервіс» КМР доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій будинків, що знаходяться на обслуговуванні КП «Житлокомунсервіс» Кузнецовської міської ради. Метою розробки та впровадження нових тарифів на послуги КП «Житлокомунсервіс» є врахування економічно обґрунтованих витрат підприємства на надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Обґрунтування необхідності зміни діючих тарифів на послуги КП «Житлокомунсервіс» КМР для споживачів.

На обслуговуванні підприємства знаходиться 137 багатоквартирних житлових будинків. Діючі на даний час тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (встановлені рішеннями виконавчого комітету Кузнецовської міської ради № 213 від 18.11.2016 р.) не відшкодовують в повному обсязі витрати підприємства, перш за все у зв’язку з збільшенням розміру прожиткового мінімуму, встановленого по Україні з 01 січня 2018 року для працездатних осіб проти закладених показників в розрахунки діючих на підприємстві тарифів, що є основою для розрахунку тарифних ставок та посадових окладів працівників підприємства, а також росту цін тарифів на електроенергію, цін на паливно-мастильні матеріали.

Враховуючи вище викладене, виникла об’єктивна необхідність зміни тарифів на послуги з утримання будинків і прибудинкових територій відповідно до положень Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 р. № 869 «Про забезпечення єдиного до формування тарифів на житлово-комунальні послуги». Порівняльна таблиця діючих тарифів, запропонованих нових економічно обґрунтованих тарифів та відсотка збільшення по кожному будинку додається.

Комунальне підприємство «Житлокомунсервіс» КМР приймає зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань у письмовій формі протягом 14 календарних днів з дня опублікування повідомлення про намір здійснити зміну (коригування) тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території за адресою: 34400, м. Вараш, м-н Вараш, 25в з 8-00 до 17-00 год., крім суботи та неділі.

 

Повідомлення про намір

Порівняльна таблиця діючих тарифів

 

Адміністрація КП «Житлокомунсервіс» КМР