Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та проекту документу державного планування

1. Повна назва документа державного планування:

Містобудівна документація – Детальний план території вулиці Паркової та рекреаційної зони активного відпочинку населення обмеженої вул. Парковою та р. Стир у м. Вараш.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Виконавчий комітет Вараської міської ради.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) Дата початку та строки здійснення процедури – відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення звіту зі стратегічної екологічної оцінки детального плану території, розпочато з дня його оприлюднення, а саме з 27 листопада 2019 року на сайті Вараської міської ради (http://varash.rv.gov.ua/) та триватиме до 28 грудня 2019 року.

б) Способи участі громадськості – громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки. Усі зауваження і пропозиції, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або мотивовано їх відхиляє.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

проведення громадських слухань не планується.

г) Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – управління містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради.

ґ) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій – управління містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради, що знаходиться за адресою: майдан Незалежності,1, м. Вараш, 34400. тел.(03636)2-47-43, або на електронну пошту управління: ypr_makb@ukr.net

д) Транскордонні консультації не вимагаються.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів з дня оприлюднення повідомлення і триває з 27 листопада 2019 року по 28 грудня 2019 року включно.