Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та проекту документу державного планування

1. Повна назва документа державного планування:

Містобудівна документація – детальний план території по проспекту ім. Т.Шевченка у м.Вараш.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Виконавчий комітет Вараської міської ради.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) Дата початку та строки здійснення процедури – відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення звіту зі стратегічної екологічної оцінки детального плану території, розпочато з дня його оприлюднення, а саме з 14 лютого 2020 року на сайті Вараської міської ради (varash.rv.gov.ua) та триватиме до 15 березня 2020 року.

б) Способи участі громадськості – громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки. Усі зауваження і пропозиції, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або мотивовано їх відхиляє.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

проведення громадських слухань 17.03.2020 року.

г) Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – управління містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради, що знаходиться за адресою: майдан Незалежності 2, м. Вараш, 34400. тел.(03636) 2-47-43, або на електоронну пошту управління: ypr_makb@ukr.net

ґ) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій – управління містобудування, архітектури та капітального будівництва Виконавчого комітету Вараської міської ради, що знаходиться за адресою: майдан Незалежності 2, м. Вараш, 34400, тел.(03636)2-47-43, або на електоронну пошту управління: ypr_makb@ukr.net.

д) Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Розділ 3 ( арк.9) детального плану території по проспекту ім. Т.Шевченка у м.Вараш.

4) Транскордонні консультації не вимагаються.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів з дня оприлюднення повідомлення і триває з 14 лютого 2020 року по 15 березня 2020 року включно.