Актуальна інформація про коронавірус COVID-19

Урядом створено спеціальну інформаційну сторінку з усією актуальною та підтвердженою інформацією про коронавірус COVID-2019 в Україні https://covid19.com.ua/

На сайті оприлюднюється оперативна інформація про ситуацію в країні та містяться відповіді на основні запитання про COVID-19.

УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ З ПИТАНЬ ПРОТИДІЇ КОРОНАВІРУСУ: 0 800 505 201

ГАРЯЧА ЛІНІЯ РІВНЕНСЬКОЇ ОДА З ПИТАНЬ ПРОТИДІЇ КОРОНАВІРУСУ: 0 800 500 078

СІМЕЙНІ ЛІКАРІ ВАРАША: контактна інформація

Інформація про стан захворюваності у Вараській ОТГ

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні

ОБМЕЖУВАЛЬНІ ТА КАРАНТИННІ ЗАХОДИ,

що діють на території Вараської ОТГ (до 24 квітня 2020 року):

- призупинено навчання у школах, позашкільних закладах та садках;

- працівників педагогічної та освітньої галузей переведено на дистанційну форму роботи;

- призупинено роботу усіх речових та продуктових ринків, торгівельних закладів, точок продажу іноземних товарів, розважальних, торгових та торгово-розважальних центрів, закладів ресторанного господарства, ресторанів, кальян-клубів, тютюнових кіосків, лазень, саун, тренажерних залів, фітнес-центрів, перукарень, салонів краси, бібліотек (окрім аптек, продуктових магазинів та супермаркетів, АЗС, торгівельних точок, які реалізують засоби гігієни, дезінфікуючі та миючі засоби);

- призупинено міжобласні, міжміські та міські перевезення;

- призупинено роботу реабілітаційного центру, приміщення закладу готують для розташування хворих, у разі такої потреби;

- працюють 2 контрольно-пропускні пункти, де контролюються в’їзди та виїзди з міста;

- рекомендовано керівникам усіх підприємств, установ та організацій міста (незалежно від форми власності) усіх працівників, які повернулися з відпустки чи відрядження, відправляти на домашній карантин;

- керівників готелів, готельних комплексів, хостелів зобов’язано забезпечити постійне проведення дезінфекційних робіт в приміщеннях;

- в державних установах вводяться тимчасові обмеження щодо роботи з населенням, зокрема в частині прийому громадян, відрядження працівників за межі території міста, району;

- працівники поліції спільно з представниками Володимирецього відділення ГУ Держпродспоживслужби перевірятимуть установи та організації міста на виконання протиепідемічних заходів, а винних у притягуватимуть до відповідальності.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ міського голови від 27.03.2020 року №91-р "Про запобігання поширенню на території міста Вараш та села Заболоття коронавірусу COVID-19"

РОЗПОРЯДЖЕННЯ міського голови 27.03.2020 №90-р "Про утворення штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації"

РОЗПОРЯДЖЕННЯ міського голови 27.03.2020 №89-р "Про функціонування міської ланки територіальної підсистеми цивільного захисту в режимі надзвичайної ситуації"

РОЗПОРЯДЖЕННЯ міського голови від 20.03.2020 №78-р "Про запобігання поширенню на території міста Вараш та села Заболоття коронавірусу COVID-19"

РОЗПОРЯДЖЕННЯ міського голови від 17.03.2020 №77-р "Про запобігання поширенню на території міста Вараш та села Заболоття коронавірусу COVID-19"

РОЗПОРЯДЖЕННЯ міського голови від 16.03.2020 №74-р "Про запобігання поширенню на території міста Вараш та села Заболоття коронавірусу COVID-19"

РОЗПОРЯДЖЕННЯ міського голови від 12.03.2020 №72-р "Про запобігання поширенню на території міста Вараш та села Заболоття коронавірусу COVID-19"

Про утворення тимчасової протиепідемічної комісії у Вараській міській об'єднаній територіальній громаді та затвердження Положення про неї

Про обмеження роботи Центру надання адміністративних послуг

Що таке коронавірус?

Коронавіруси — це велика родина респіраторних вірусів, які можуть спричиняти захворювання різного ступеню тяжкості: від звичайної застуди до тяжкого гострого респіраторного синдрому. Захворювання, яке викликав новий коронавірус, називається COVID-19.

Як себе захистити від вірусних інфекцій:

- Зміцнюйте імунітет та слідкуйте за самопочуттям.

- Повноцінне харчування, здоровий сон, фізичні вправи та водний баланс організму.

- Вчасно звертайтеся до лікаря. У разі появи перших симптомів ГРВІ невідкладно зверніться до свого сімейного лікаря.

- Мийте часто руки з милом упродовж 20-ти секунд або користуйтесь антисептиком, вміст спирту в якому не повинен бути менше 60-80%.

- Уникайте контакту з людьми із симптомами ГРВІ та тими, хто має симптоми застуди. Мінімальна дистанція — 1,5 метра.

- Термічно обробляйте продукти. Не їжте сире м'ясо, м'ясні субпродукти та яйця.

- Уникайте дотиків до свого обличчя.

- Не торкайтеся брудними руками своїх очей, носа та рота.

Більше інформації: https://covid19.com.ua