Година Землі 2017

У суботу, 25 березня 2017 року о 20:30 люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, як символ стурбованості за майбутнє Планети та єдності у бажанні захистити природу.

Мета акції – привернути увагу до проблеми зміни клімату, а саме, вимкнути світло на одну годину, щоб показати необхідність об’єднаних дій із людьми зі всього світу для боротьби зі зміною клімату. Дана кампанія увінчалась безпрецедентним успіхом, який отримав високу всебічну оцінку і суспільне визнання, з досвіду попередніх років. Акцію підтримує Міністерство екології та природних ресурсів України, Міністерство освіти і науки України та Державне агенство з енергоефективності та енергозбереження України.

Такий захід, окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, ставить наголос на необхідності щоденних дій кожного громадянина, компанії та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього природнього середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою. Це надасть можливість кожному громадянину України зробити свій внесок у поліпшення загальної екологічної ситуації.

Враховуючи вищезазначене, просимо усіх мешканців міста підтримати ініціативу проведення даної кампанії шляхом вимкнення світла та приладів о 20 год.30 хв. 25 березня 2017 року на 1 годину.

Мінприроди України висловлює надію на те, що Година Землі приверне увагу кожного громадянина, до екологічного стану нашої країни. Це своєрідний заклик почати діяти, заклик узяти на себе соціальну відповідальність і долучитися до спільної праці задля стійкого майбутнього людства.