Конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста юридичного відділу виконавчого комітету Кузнецовської міської ради (повторно)

Виконавчий комітет Кузнецовської міської ради, м-н Незалежності,1,

м. Вараш, Рівненська область, 34400

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ  ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

Головного спеціаліста юридичного відділу виконавчого комітету Кузнецовської міської ради (повторно).

Кваліфікаційні вимоги: вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або за фахом в інших сферах.

Додаткова інформація про умови конкурсу, основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці надаються відділом кадрової політики, нагород та запобігання корупції виконавчого комітету Кузнецовської міської ради за телефоном 2-29-01.

Заяви про участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про конкурс за адресою: м.Кузнецовськ, м-н Незалежності, 1, виконавчий комітет Кузнецовської міської ради, відділ кадрової політики, нагород та запобігання корупції, 2-й поверх, каб. 213.

Документи для участі у конкурсі:

заява про участь у конкурсі;

заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції»;

копія документа, який посвідчує особу;

копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

довідка про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).