Про намір передачі в оренду комунального майна щодо якого надійшла заява

1.Назва  об’єкту: шкільний  клас  №170 площею 65,48 кв.м. у будівлі загальноосвітньої школи I –III ступенів №5 та класу №208 площею 54,6 кв.м. будівлі загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2 .

Місце знаходження об’єкту: Рівненська обл.  м. Вараш.

Передається в оренду:  для  проведення  математичного гуртка, погодинно в позаурочний час закладу освіти у такі дні:

-субота, неділя – з 10.00 до 14.00.

Орендодавець: Управління освіти виконавчого комітету Кузнецовської міської ради

Заявники подають перелік таких документів.

Юридичні  особи:

-засвідчені належним чином копії установчих документів;

-копію витягу  з Єдиного державного реєстру  юридичних осіб та фізичних осіб підприємців;

-копію ліцензії на здійснення юридичною осою окремого виду діяльності (за наявності такого);

Фізичні  особи:

- копiю документа, що посвідчує особу (копія паспорта ст.1,2,11),

- копію витягу з Єдиного державного реєстру  юридичних та фізичних осіб  підприємців;

- завірену належну чином копію декларації про доходи або звіту суб’єкта малого підприємництва - фізичної  особи- платника податку.

Термін прийняття заяв - на протязі 10 робочих після  розміщення оголошення. Адреса: Майдан Незалежності,1, виконавчий  комітет Кузнецовської міської ради, тел. 3-29-82;  2-46-64.