Проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів у місті Вараш

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 № 1173, рішення Кузнецовської міської ради від 28.02.2014 № 1181 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів у м.Кузнецовськ»  виконавчий комітет Кузнецовської міської ради оголошує конкурс на надання послуг з вивезення побутових відходів у місті Вараш, право на здійснення яких виборюється на конкурсних засадах. Підставою для проведення конкурсу є рішення виконавчого комітету Вараської міської ради від 11.04.2017   № 55 «Про проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів у м. Вараш».

Місце проведення конкурсу:

Місце: 34400, м. Вараш,  виконавчий комітет Вараської міської ради, майдан Незалежності, буд.1, 3-й поверх, «зелена зала».

Дата: 12 травня 2017 року

Час: 12.00 год.

Відповідальна особа: Савченко Ірина Іванівна – начальник відділу комунальної власності виконавчого комітету, тел. (03636) 2-46-64.

Кваліфікаційні вимоги до учасників:

В установчих документах повинно бути передбачено провадження діяльності у сфері поводження з побутовими віфдходами; наявність матеріально-технічної бази на території міста Вараш; вартість надання послуг; досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів на території міста Вараш; наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації, наявність дозволу або ліцензій на надання послуг з вивезення побутових відходів.

Характеристика об’єктів утворення побутових відходів:

Багатоквартирні житлові будинки: Загальна кількість таких будинків -180, в т.ч. дев’ятиповерхові будинки - 100, п’ятиповерхові - 73, шестиповерхові - 3, десятиповерхові – 4. У всіх будинках централізоване теплопостачання, водопостачання та водовідведення. Кількість індивідуальних житлових будинків – 224 будинки. Кількість контейнерів – 264 шт. В місті здійснюють діяльність 328 підприємств, установ та оргазізацій та 1084 фізичних осіб - підприємців.

Полігон по захороненню твердих побутових відходів знаходиться за межами міста, відстань від межі міста до полігону ТПВ – 5км.

Вимоги до конкурсних пропозицій:

Учасник подає заявку про участь у конкурсі. Організатор конкурсу протягом трьох робочих днів після надходження від учасника заявки про участь у конкурсі надає йому конкурсну документацію особисто або надсилає поштою.

Для участі в конкурсі його учасники подають оригінали та/або засвідчені в установленому законодавством порядку копії документів, передбачених Конкурсною документацією. У разі необхідності організатор конкурсу має право запросити від будь-якого учасника конкурсу повторне підтвердження відповідності його кваліфікаційним вимогам чи звернутися за підтвердженням такої інформації до державних органів або відповідних експертних установ, організацій. У  разі відмови учасника конкурсу надати таке підтвердження чи одержання достовірної інформації щодо його невідповідності кваліфікаційним вимогам, встановленим в цій Конкурсній документації, або факту надання у конкурсній пропозиції будь-якої недостовірної інформації організатор конкурсу відхиляє конкурсну пропозицію цього Учасника і визначає переможця конкурсу серед тих учасників, які залишились. Учасник конкурсу може змінити або анулювати свою пропозицію шляхом повідомлення про це організатора конкурсу у письмовій формі до настання кінцевого терміну подання конкурсних пропозицій.  Кожен учасник конкурсу має право подати тільки одну конкурсну пропозицію.

Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

Спосіб: конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою конкурсній комісії у конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу.

Місце: 34400, м. Вараш, виконавчий комітет Вараської міської ради, майдан Незалежності, буд.1,  3-й поверх, «зелена зала».

Кінцевий строк: 10 травня 2017 року

Місце, дата та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями:

Дата:  12 травня 2017 року

Час: 12.00 год.