Конкурс на заміщення вакантної посади

Виконавчий комітет Вараської міської ради,м-н Незалежності,1,

м. Вараш, 34400

ОГОЛОШУЄ КОНКУРСНА ЗАМІЩЕННЯ  ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

- Головного спеціаліста відділу з питань регулювання земельних відносин виконавчого комітету  Вараської міської ради.

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного професійного спрямування (землеустрій та кадастр) за освітньо – кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

Додаткова інформація про умови конкурсу, розмір та умови оплати праці надаються відділом кадрової політики, нагород та запобігання корупції виконавчого комітету Вараської міської ради за телефоном 2-29-01.

Заяви про участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про конкурс за адресою: м.Вараш, м-н Незалежності, 1, виконавчий комітет Вараської міської ради, відділ кадрової політики, нагород та запобігання корупції, 2-й поверх, каб. 213.

Документи для участі у конкурсі:

- заява про участь уконкурсі;

- заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції»;

- копія документа, який посвідчує особу;

- копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

- довідка про допуск до державної таємниці (у разі його наявності ).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).