Про проведення конкурсу на право укладення договору оренди комунального майна

I. Назва об’єкту, його місцезнаходження:  нежитлове приміщення  № 65 площею  19,1  кв.м.  на першому поверсі в житловому будинку, що знаходиться за адресою: Рівненська обл. м. Вараш , м-н  Вараш, 34 а.

Об’єкт оренди перебуває у господарському віданні комунального підприємства «Житлокомунсервіс» Кузнецовської міської ради.

Майно передається в оренду для розміщення  суб’єктів господарювання, що здійснюють побутове обслуговування населення.

Ринкова вартість майна, визначена згідно зі звітом про  незалежну оцінку майна  станом на 31 січня 2017  року, яка   становить 71 600,00 грн. ( без врахування ПДВ).

Умови  конкурсу:  

1.  Найбільший   запропонований розмір місячної  орендної  плати  у порівнянні зі  стартовою, який  становить 358,0  грн. ( без врахування  індексів інфляції, з врахуванням   ПДВ) ,  який визначений  згідно з Методикою розрахунку  та порядком використання плати за оренду комунального майна, що затверджена рішенням міської ради від 28 жовтня 2011 року №229, орендною ставкою - 5 %, виходячи  з ринкової вартості  майна згідно зі звітом про незалежну оцінку.

Орендна  плата підлягає коригуванню на щомісячні індекси інфляції, відповідно до  вимог чинного законодавства.

2. Використання орендованого майна за призначенням.

3.  Термін оренди  до 3-х  років.

4. Своєчасно сплачувати орендну плату.

5. Створення  робочих місць .

6. Утримання орендованого майна  в повному порядку, виконання санітарних правил, дотримання  протипожежного режиму, нести повну відповідальність за дотриманням норм і правил охорони праці і протипожежної безпеки.

7. Виконання   зобов’язань, які будуть зазначені у договорі оренди.

8. Оплата публікації оголошення про конкурс, здійснюється переможцем конкурсу за виставленими розрахунками відповідних ЗМІ, після повідомлення учасника про погодження   укладення з ним договору оренди.

9. Оплата переможцем конкурсу вартості послуг  проведеної незалежної оцінки майна .

10. Укладення Договору оренди з переможцем конкурсу   після здійсненої оплати незалежної оцінки.

11. Передане в оренду майно не підлягає приватизації  та передачі в суборенду.

12. Об’єкт оренди потребує проведення ремонту.

II. Назва об’єкту, його місцезнаходження:   Магазин (В-1), який входить в об’єкт нежитлової будівлі їдальні №1,  що знаходиться за адресою:  Рівненська обл., м.  Вараш, будівельна база №1 та №2  промзони, 49.

Об’єкт оренди перебуває на балансі – Кузнецовського міського комунального підприємства.

Майно передається в оренду  для розміщення магазину( без врахування  індексів інфляції, з врахуванням   ПДВ),  який визначений  згідно з Методикою розрахунку та порядком використання плати за орендукомунального майна, що затверджена рішенням міської ради від 28 жовтня 2011 року №229, орендною ставкою - 18%, виходячи  з ринкової вартості  майна згідно зі звітом про незалежну оцінку.

 Ринкова вартість майна, визначена згідно зі звітом про  незалежну оцінку майна  станом на 31 січня 2017  року,  становить 245 900,00 грн. ( без врахування ПДВ).

Умови  конкурсу:  

1.  Найбільший   запропонований розмір місячної  орендної  плати  у порівнянні зі  стартовою, який становить 4426,20   грн.  комунального майна, що затверджена рішенням міської ради від 28 жовтня 2011 року №229, орендною ставкою -  18  %, виходячи  з ринкової вартості  майна згідно зі звітом про незалежну оцінку.

Орендна  плата підлягає коригуванню на щомісячні індекси інфляції, відповідно до  вимог чинного законодавства.

2. Використання орендованого майна за призначенням.

3.  Термін оренди  до 3-х  років.

4. Своєчасно сплачувати орендну плату.

5. Створення  робочих місць.

6. Утримання орендованого майна  в повному порядку, виконання санітарних правил, дотримання  протипожежного режиму, нести повну відповідальність за дотриманням норм і правил охорони праці і протипожежної безпеки.

7. Виконання зобов’язань, які будуть зазначені у договорі оренди.

8. Оплата публікації оголошення про конкурс, здійснюється переможцем конкурсу за виставленими розрахунками відповідних ЗМІ, після повідомлення учасника про   погодження   укладення з ним договору оренди.

9. Оплата переможцем конкурсу вартості послуг   проведеної незалежної оцінки майна .

10. Укладення Договору оренди з переможцем конкурсу   після здійсненої оплати незалежної оцінки.

11. Передане в оренду майно не підлягає приватизації  та передачі в суборенду.

12. Об’єкт оренди потребує проведення ремонту ( ремонт, покрівлі  орієнтовна сума становить 100,00 тис. грн.)

Для участі в конкурсі учасник конкурсу  подає на розгляд конкурсної комісії такі матеріали:

-  заяву про участь у конкурсі та документи зазначені в оголошенні про конкурс;

-  пропозиції щодо виконання умов конкурсу (крім розміру орендної плати, пропозиція стосовно якого вноситься учасником конкурсу в день проведення конкурсу);

-  інформація про засоби зв’язку з ним;

-  відомості про учасника  конкурсу .

а) для учасників, які є юридичними особами:

-  документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

-  посвідчені нотаріусом копії установчих документів;

-  копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб підприємців;

-  завірену належним чином копію звіту про фінансові результати претендента з урахуванням дебіторської та кредиторської заборгованостей за останній рік;

-  довідку від  претендента про те, що до нього не порушено справу про банкрутство;  

б) для учасників, які є фізичними особами:

- копію документа,  що  посвідчує особу учасника конкурсу,  або належним чином оформлену довіреність;

- завірену належним чином копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців;

-  завірену належним чином копію декларації про доходи або звіту суб’єкта малого підприємництва - фізичної особи – платника єдиного податку.

Пропозиції учасників конкурсу, які не відповідають  розміщеному оголошенню,  розглядатися  не будуть.

Конкурс проводиться з  використанням відкритості пропонування розміру орендної  плати за принципом аукціону.

Основним  критерієм визначення переможця є найбільший розмір  орендної плати у разі виконання  обов’язкового забезпечення виконання інших умов конкурсу.

Документи, крім пропозиції щодо розміру орендної плати, подаються  у відділ комунальної власності, каб. 201, який здійснює реєстрацію конкурсних документів,  поданих  у конвертах  з написом  «НА КОНКУРС», запечатаних печаткою учасника конкурсу, щодня, з 8.00 год. до 17.15 год.,  по п’ятницях та передсвяткових днях з 8.00.до 16.00 год.

Подані учасниками конкурсу документи (крім пропозиції щодо розміру орендної плати) розглядаються на засіданні  комісії до проведення конкурсу, з метою формування  списку учасників конкурсу, який затверджується рішенням комісії.

Кінцевий  термін прийняття пропозицій від претендентів ( учасників конкурсу) – за  три робочих дні до дати проведення конкурсу за адресою: м. Кузнецовськ, майдан Незалежності 1, відділ комунальної власності виконавчого комітету каб.201.

У разі, якщо дата проведення конкурсу попадає на неробочий чи святковий день, то датою проведення конкурсу вважається наступний за вихідними чи святковими днями  робочий день.

Конкурс  буде  проводитися  о 10.00 год.  на 21 –й день  з дати опублікування  інформаційного повідомлення про  оголошення конкурсу,  у  кабінеті заступника міського голови.

Допущені до участі в конкурсі  учасники  конкурсу або уповноважені особи учасників конкурсу ( на 21-й день з дати опублікування оголошення)  приходять на відкрите  засідання конкурсу.

Секретар комісії реєструє кожного учасника конкурсу із зазначенням дати, часу та прізвища учасника чи уповноваженої особи і видає картку з номером учасника. Реєстрація учасників завершується за 10 хвилин до початку проведення конкурсу.

Учасники конкурсу в порядку черговості, визначеної з їх реєстраційними номерами, подають голові конкурсної комісії  конверти з конкурсними пропозиціями, щодо орендної плати. Розмір орендної плати зазначений у конкурсній пропозиції, не може бути меншим за розмір стартової  орендної плати, зазначений в оголошенні про проведення конкурсу.

За  довідками та інформацією просимо вас звертатись у відділ комунальної власності міськвиконкому каб. 201, тел. 2-46-64.