Конкурс на заміщення вакантної посади

Відділ культури та туризму виконавчого комітету Вараської міської ради,

34400, Рівненська обл., м.Вараш, м-н Перемоги, 23

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

- спеціаліста І категорії відділу культури та туризму виконавчого комітету Вараської міської ради.

Кваліфікаційні вимоги: вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або за фахом в інших сферах.

Додаткова інформація про умови конкурсу, основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці надаються головним спеціалістом відділу культури та туризму виконавчого комітету Вараської міської ради за телефоном 2-21-13.

Заяви про участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про конкурс за адресою: 34400,Рівненська область, м. Вараш , м-н Перемоги, 23, відділу культури та туризму виконавчого комітету Вараської міської ради, 3 поверх.

Документи для участі у конкурсі:

- заява про участь у конкурсі;

- заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції»;

- копія документа, який посвідчує особу; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

- довідка про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Конкурс на заміщення даної посади - скасовано