Конкурс на заміщення вакантних посад

УПРАВЛІННЯ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВАРАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

м-н. Незалежності, 1, м. Вараш, 34400

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

1. Головний спеціаліст, головний бухгалтер управління містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради – 1-а посада. Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного професійного спрямування (фінанси і кредит, облік і аудит, оподаткування) за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

2. Головний спеціаліст, юрисконсульт управління містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради – 1-а посада. Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного професійного спрямування (право) за освітньо – кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

3. Заступник начальника управління містобудування, архітектури та капітального будівництва – головний архітектор міста, начальник відділу планування територій та містобудівного кадастру – 1-а посада. Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного професійного спрямування (архітектура та містобудування) за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж організаційної і професійної роботи за фахом у сфері містобудування та архітектури не менше 5 років.

Додаткова інформація про умови конкурсу, розмір та умови оплати праці надаються в управлінні містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради за телефоном 2-16-57.

Заяви про участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про конкурс за адресою: м. Вараш, м-н. Незалежності, 1, 3-й поверх, каб. 315.

Документи для участі у конкурсі:

- Заява про участь у конкурсі;

- Заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- Дві фотокартки розміром 4х6 см.;

- Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою передбаченою Законом України «Про запобігання корупції»;

- Копію документа, який посвідчує особу;

- Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

- Довідка про допуск до державної таємниці (у разі наявності).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).