Оголошення про намір передачі в оренду комунального майна

Виконавчого комітету Вараської міської ради

про намір передачі в оренду комунального майна,

щодо якого надійшла заява

Назва об’єкту: Нерухоме майно, а саме: магазин (В-1), який входить в об’єкт нежитлової будівлі приміщення їдальні №1.

Місцезнаходження об’єкту: Рівненська обл., м.Вараш, будівельна база №1 та №2 промислової зони 49.

Площа об’єкта оренди: магазин - 252,2м².

Передається в оренду: для здійснення виробничої діяльності (м’ясопереробне підприємство).

Термін оренди: до 3-х років.

Орендодавець: Кузнецовське міське комунальне підприємство.

До заяви додають:

Юридичні особи:

-засвідчені належним чином копії установчих документів;

-копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців;

-копію ліцензії на здійснення юридичною особою окремого виду діяльності (за наявності такої).

Фізичні особи:

- копiю документа, що посвідчує особу (копія паспорта ст.1,2,11),

- копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців;

- завірену належним чином копію декларації про доходи або звіту суб”єкта малого підприємництва - фізичної особи платника податку.

Термін прийняття заяв - протягом 10 робочих після розміщення оголошення.

Адреса: Майдан Незалежності,1 , виконавчий комітет Вараської міської ради, каб.201, тел. 3-29-82; 2-46-64.

У разі надходження двох і більше заяв на об’єкт оренди, буде оголошено конкурс на право оренди.