Увага! Оголошено обласний конкурс проектів для громадських організацій

Управлінням інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненської обласної державної адміністрації оголошено обласний конкурс з визначення програм (проектів, заходів) розроблених громадськими, благодійними організаціями, творчими спілками для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка.

Проведення обласного конкурсу здійснюється у рамках виконання «Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки, затвердженої Указом Президента України від 26 лютого 2016 року № 68/2016 «Про сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні», Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Рівненській області на 2017-2021 роки, схваленої розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 28 грудня 2016 року № 799 та затвердженої рішенням обласної ради від 17 березня 2017 року № 484, відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049, з метою забезпечення прозорості та ефективного використання коштів, які передбачаються для підтримки на конкурсних засадах програм (проектів, заходів) інститутів громадянського суспільства.

Подробиці – http://www.rv.gov.ua/sitenew/main/ua/publication/content/36797.htm?lightWords