Виїзний прийом проведе начальник управління державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у Рівненській області Бедикайло Вячеслав Вікторович

05 жовтня 2017 року у Вараському міському відділі державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Рівненській області буде проведений виїзний прийом громадян заступником начальника Головного територіального управління юстиції у Рівненській області - начальником управління державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у Рівненській області Бедикайлом Вячеславом Вікторовичем.

Прийом громадян буде проводитись з 12-00 год. до 14-00 год. у приміщенні відділу ДВС за адресою: м. Вараш, м-н Вараш буд. 44.