Перелік нерухомого майна, яке пропонується передати в оренду

Виконавчий комітет Вараської  міської ради  розміщує перелік нерухомого майна, яке  пропонується передати в оренду

№ з/п Адреса об’єкта

Найменування

об’єкта

Площа

(кв.м)

Ціль використання

Балансоутри-

мувач

1. м-н Перемоги,21

Нежитлове

приміщення  першого і другого поверху

335,4 м²

Згідно поданої пропозицїї заявника  Кузнецовське міське комунальне підприємство

Суб’єктам підприємницької діяльності подавати свої пропозиції щодо  цільового використання  комунального  майна  та вказувати  термін, на який бажають укласти договір оренди.

До заяви додають:

-Юридичні  особи  :

-засвідчені належним чином копії установчих документів;

-копію витягу  з Єдиного державного реєстру  юридичних осіб та фізичних осіб підприємців;

-копію ліцензії на здійснення юридичною осою окремого виду діяльності (за наявності такого);

- Фізичні  особи :

- копiю  документа, що  посвідчує  особу  (копія паспорта ст.1,2,11),

- копію витягу з Єдиного державного реєстру  юридичних  осіб та фізичних осіб  підприємців;

- завірену належну чином копію декларації про доходи або звіту суб”єкта малого підприємництва - фізичної  особи- платника податку.

За  довідками та  інформацію  звертатися у відділ майна  комунальної власності міста виконавчого комітету Вараської міської ради -  каб.201, тел. 2-46-64,  3-28-82.