Запрошуємо на службу в поліцію

СЛУЖБА В ПОЛІЦІЇ ЦЕ:

• ВИСОКА ЗАРОБІТНА ПЛАТА;
  • ПОВНЕ СОЦІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗГІДНО ДІЮЧОГО ЗАКОНОДАВСТВА;
  • ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА ЗА МІЖНАРОДНИМИ СТАНДАРТАМИ;
  • ПЕСПЕКТИВА КАР'ЄРНОГО РОСТУ;

Набір на службу в поліцію на вакантні посади в ізоляторах тимчасового тримання та секторах реагування патрульної поліції ГУНП в Рівненській області продовжено до 18 жовтня.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, заповнюють електронні анкети на офіційному сайті ГУНП в Рівненській області та Національної поліції України, після чого подають встановлений перелік документів до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських управління кадрового забезпечення ГУНП в Рівненській області за адресою: м. Рівне, вул. Хвильового, 2, каб. № 38.

Конкурси проводяться з дотриманням вимог розділу шість Закону України «Про Національну поліцію» та Типового порядку, затвердженого наказом МВС від 25.12.2015 №1631.

За додатковою інформацією щодо даного конкурсу слід звертатись до Варашського ВП ГУНП в Рівненській області та за телефонами: 679-790, 067-362-40-80, 050-425-60-12.