До уваги громадськості міста!

Запрошуємо всіх небайдужих  містян увійти до робочої групи з розробки Проекту Статуту територіальної громади міста Вараш.

Відтак для якісної підготовки відповідного документу плануюється створення робочої групи, яка візьме участь у його розробці.

«Запрошуємо представників громадських об’єднань, приватного бізнесу, керівників підприємств, установ, організацій, яким небайдужі життєдіяльність та розвиток міста, та всіх активних жителів Вараша стати членами робочої групи», - зазначила секретар міської ради Ірина Шумра.

Для цього просимо до 15 листопада 2017 року звернутися до Вараської міської ради за адресою: майдан Незалежності 1, 3 поверх, каб. 301, або за телефоном: 2-20-42, контактна особа – Шумра Ірина Вікторівна.