Конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи фінансового управління виконавчого комітету Вараської міської ради

Фінансове управління виконавчого комітету Вараської міської ради, м-н Незалежності,1,

м. Вараш, 34400

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ  ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ:

- Cпеціаліста І категорії бюджетного відділу фінансового управління   виконавчого комітету Вараської міської ради.

Мінімальні кваліфікаційні вимоги: базова вища освіта економічного та фінансового професійного спрямування (економіка та підприємництво, менеджмент та управління, державне управління та інші подібні напрямки) за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра. Без вимог до стажу роботи.

Додаткова інформація про умови конкурсу, основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці надаються фінансовим управлінням виконавчого комітету Вараської міської ради за телефонами:2-11-75, 2-41-96.

Заяви про участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про конкурс за адресою: м.Вараш, м-н Незалежності, 1, фінансове управління виконавчого комітету Вараської міської ради, заступник начальника фінансового управління, начальник бюджетного відділу, 2-й поверх, каб. 214.

Документи для участі у конкурсі:

заява про участь у конкурсі;

заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції»;

копія документа, який посвідчує особу;

копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

довідка про допуск до державної таємниці (у разі його наявності ).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Начальник фінансового управління

виконавчого комітету Вараської міської