Конкурс на заміщення вакантної посади

Виконавчий комітет Вараської міської ради, м-н Незалежності,1,

м. Вараш, 34400

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ  ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

Заступника начальника юридичного відділу виконавчого комітету Вараської міської ради на час перебування на виборній посаді Шумри Ірини Вікторівни (повторно).

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного професійного спрямування в галузі право за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або при необхідності  стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 3 років.

Додаткова інформація про умови конкурсу, основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці надаються відділом з питань кадрової, режимно-секретної роботи та з питань запобігання корупції виконавчого комітету Вараської міської ради за телефоном 2-29-01.

Заяви про участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про конкурс за адресою: м.Вараш, м-н Незалежності, 1, виконавчий комітет Вараської міської ради, відділ з питань кадрової, режимно-секретної роботи та з питань запобігання корупції виконавчого комітету Вараської міської ради, 2-й поверх, каб. 221.

Документи для участі у конкурсі:

заява про участь уконкурсі;

заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції»;

копія документа, який посвідчує особу;

копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

довідка про допуск до державної таємниці (у разі його наявності ).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Розпорядження міського голови від 16.11.2017 №385-р "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади (повторно)"