Конкурс на службу в поліції

23 листопада 2017 року розпочинається конкурс на службу в поліцію на вакантні посади дільничних офіцерів поліції відділів та відділень ГУНП в Рівненській області.

Ми пропонуємо:

• заробітну плату від 9000 грн (після успішного проходження первинної професійної підготовки)
  • соціальне забезпечення згідно з чинним законодавством
  • професійну підготовку за міжнародними стандартами
  • можливість здобути освітній ступінь вищої освіти у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських
  • перспективу кар’єрного росту

Вимоги до кандидатів:

• громадянство України
  • вік від 18 років
  • вільне володіння українською мовою
  • вища освіта
  • знання Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції», Кодексу України про адміністративні правопорушення

Ознайомитись з вимогами до кандидатів на службу в поліції, необхідним пакетом документів, етапами відбору та іншою інформацією можна за адресою: www.rv.npu.gov.ua/uk.

Заповнення анкети онлайн здійснюється за адресою: www.rv.npu.gov.ua/uk .

Адреса для подання документів: м.Рівне, вул.Хвильового, 2.

Довідкову інформацію можна отримати за телефоном: (067) 362-40-80, (050) 425-60-12, (0362) 679-790.

Прийом анкет та документів кандидатів на службу здійснюється до 07 грудня 2017 року.

Конкурс на службу в поліцію на вакантні посади проводиться в м. Рівне.

Варашський відділ поліції

ГУНП в Рівненській області