Запрошують на тренінг

8 листопада 2017 року у малій залі засідань виконавчого комітету Вараської міської ради відбулася презентація проекту «Посилення відповідальної участі громадян в управлінні містом», який реалізовує Рівненська обласна організація Всеукраїнської громадської організації «Громадянська мережа «Опора».

Мета проекту – підвищення рівня комунікації між владою та громадою міста, а також покращення рівня володіння інструментами партисипації ініціативними мешканцями, депутатами та представниками влади. Діятиме він відразу у трьох містах – Здолбунові, Вараші та Дубному.

У межах проекту у кожному з міст протягом листопада-грудня відбудеться по три тренінги. Під час них учасники будуть шукати шляхи співпраці жителів міста та представників місцевої влади.

Перший тренінг у Вараші відбудеться 3 грудня на тему "Особливості партисипації та інструменти участі громадян у формуванні місцевої політики".

Місце проведення: мала зала виконавчого комітету Вараської міської ради. Початок о 10.00.

Проведення наступних тренінгів планується на 10 грудня та 17 грудня 2017 року.

До участі у заходах запрошуються активні мешканці міста, депутати міської ради, посадовці органів влади, представники громадських організацій.