Конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста, землевпорядника апарату управління ради та виконавчого комітету

Виконавчий комітет Кузнецовської міської ради, м-н Незалежності,1, м. Кузнецовськ, 34400

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

- Головного спеціаліста, землевпорядника апарату управління ради та виконавчого комітету.

Кваліфікаційні вимоги: вища землевпорядна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.
Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.
Додаткова інформація про умови конкурсу, основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці надаються відділом кадрової політики, нагород та запобігання корупції виконавчого комітету Кузнецовської міської ради за телефоном 2-29-01.
Заяви про участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про конкурс за адресою: м.Кузнецовськ, м-н Незалежності, 1, виконавчий комітет Кузнецовської міської ради, відділ кадрової політики, нагород та запобігання корупції, 2-й поверх, каб. 221.

Документи для участі у конкурсі:
заява про участь у конкурсі;
заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції";
копія документа, який посвідчує особу;
копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
довідка про допуск до державної таємниці (у разі його наявності ).