Засідання конкурсної комісії з перевірки та відбору проектних заявок

Повідомляємо, що:

- о 14 год. 15 хв. 12 грудня 2017 року відбудеться засідання конкурсної комісії з перевірки та відбору Проектних заявок для участі у «Програмі співфінансування ремонтів житлових будинків ОСББ м. Вараш на 2016 - 2020 роки» на порядок денний якої виносяться два питання: розгляд проектно-кошторисної документації поданої ОСББ на 2018 рік та відповідність поданої проектно-кошторисної документації Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності зі змінами від 22.06.2017 року.

Екземпляри рішень, які були прийняті сесією міської ради від 28.11.2017 року про списання багатоквартирних будинків з комунальної власності міста голови ОСББ можуть забрати у відділі майна комунальної власності міста (кабінет 201). Екземпляри ОСББ кошторисної документації, яка подавалась на 2017 рік також можуть забрати у ВМКВМ.

Начальник управління містобудування, архітектури та капітального будівництва

виконавчого комітету Вараської міської ради, голова комісії С.М. Бедик

Начальник відділу майна комунальної власності міста І.І. Савченко