КЗ «Рівненський обласний центр комплексної реабілітації інвалідів» надає послуги соціальної та психологічної реабілітації інвалідам

КЗ «Рівненський обласний центр комплексної реабілітації інвалідів»  надає послуги соціальної та психологічної реабілітації інвалідам, професійної орієнтації та адаптації, медичної та фізичної реабілітації.
     Комплексна реабілітація інвалідів включає в себе комплекс медичних, педагогічних, психологічних, технічних та професійних заходів, спрямованих на відновлення порушених функцій організму, подолання фізичних та інтелектуальних вад, набуття знань, умінь та навичок, які б дали змогу інваліду інтегруватися у суспільство.
     До Центру приймаються особи з обмеженими можливостями I-III групи інвалідності, які потребують комплексної реабілітації та здатні до самообслуговування.
     Термін комплексної реабілітації інвалідів складає – 30 днів.
     В Центрі створено умови безперешкодного доступу для інвалідів: пандуси, ліфти, підйомники, туалети і душові кімнати, обладнані стаціонарними підтримуючими засобами.
     Центр має сучасну навчально-методичну та матеріально-технічну бази і забезпечує реабілітацію інвалідів I-III груп різних нозологій.
     За додатковою інформацією та направленням на  реабілітацію просимо звертатися в управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Кузнецовської  міської ради за адресою: м-н Будівельників, гурт. №1, каб. № 3. Телефон для довідок 
2-34-08.