Конкурс на заміщення вакантної посади

Виконавчий комітет Кузнецовської міської ради, м-н Незалежності,1, м. Кузнецовськ, 34400

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

- Заступника начальника управління освіти виконавчого комітету Кузнецовської міської ради.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.
Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше трьох років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше чотирьох   років.
Додаткова інформація про умови конкурсу, основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці надаються відділом кадрової політики, нагород та запобігання корупції виконавчого комітету Кузнецовської міської ради за телефоном 2-29-01.
Заяви про участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про конкурс за адресою: м.Кузнецовськ, м-н Незалежності, 1, виконавчий комітет Кузнецовської міської ради, відділ кадрової політики, нагород та запобігання корупції, 2-й поверх, каб. 221.

Документи для участі у конкурсі:
заява про участь у конкурсі;
заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції";
копія документа, який посвідчує особу;
копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
довідка про допуск до державної таємниці (у разі його наявності ).