Конкурс на заміщення вакантної посади

Служба у справах дітей

виконавчого комітету Вараської міської ради

м-н. Незалежності, 1, м. Вараш, 34400

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

спеціаліста І категорії, бухгалтера - 0,5 штатних одиниці служби у справах дітей виконавчого комітету Вараської міської ради

Кваліфікаційні вимоги: Спеціаліст І категорії, бухгалтер повинен мати базову вищу освіту відповідного професійного спрямування (економічне спрямування) за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, бакалавра. Без вимог до стажу роботи.

Додаткова інформація про умови конкурсу, розмір та умови оплати праці надаються в службі у справах дітей виконавчого комітету Вараської міської ради за телефоном 2-21-86.

Заяви про участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про конкурс за адресою: м. Вараш, м-н Незалежності, 2-й поверх, каб. 217,218.

Документи для участі у конкурсі:

- заява про участь у конкурсі;

- заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4х6 см.;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання присудження наукового ступеня;

- декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою передбаченою Законом України «Про запобігання корупції»;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

- довідка про допуск до державної таємниці (у разі наявності).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).