Конкурс на заміщення вакантних посад

Виконавчий комітет Вараської міської ради, м-н Незалежності,1,

м. Вараш, 34400

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ  ВАКАНТНИХ ПОСАД

1. Головного спеціаліста, інспектора відділу муніципальної поліції виконавчого комітету Вараської міської ради.

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного професійного спрямування (природничі науки) за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

2. Головного спеціаліста відділу економіки виконавчого комітету Вараської міської ради.

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного професійного спрямування (економіка; економіка підприємства; міжнародні економічні відносини; облік і оподаткування; фінанси, банківська справа та страхування; менеджмент в галузі економіки; підприємництво, торгівля та біржова діяльність) за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за н державній службі або в органах місцевого самоврядування на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

3. Спеціаліста І категорії відділу програмно-комп’ютерного забезпечення виконавчого комітету Вараської міської ради.

Кваліфікаційні вимоги: базова вища освіта відповідного професійного спрямування (комп’ютерні технології, автоматизоване управління технологічними процесами, тощо) за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, бакалавра, без вимог до стажу роботи.

Додаткова інформація про умови конкурсу, основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці надаються відділом кадрової політики, нагород та запобігання корупції виконавчого комітету Вараської міської ради за телефоном 3-20-67.

Заяви про участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про конкурс за адресою: м.Вараш, м-н Незалежності, 1, виконавчий комітет Вараської міської ради, відділ кадрової політики, нагород та запобігання корупції виконавчого комітету Вараської міської ради, 2-й поверх, каб. 221.

Документи для участі у конкурсі:

заява про участь у конкурсі;

заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції»;

копія документа, який посвідчує особу;

копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

довідка про допуск до державної таємниці (у разі його наявності ).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).