Виїзне консультування громадян працівниками Головного територіального управління юстиції у Рівненській області

19 липня 2018 року на базі відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Вараської міської ради (м.Вараш, майдан Незалежності, 1, 1-й поверх, каб.1-105) працівниками Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Рівненській області буде проведено виїзне консультування громадян в рамках роботи мобільної точки доступу до системи безоплатної правової допомоги.

В рамках даного заходу громадяни матимуть можливість отримати консультації, в тому числі з питань запобігання та протидії рейдерським захопленням земельних ділянок та майна аграріїв; оскарження рішень, дій або бездіяльності державних реєстраторів та суб’єктів державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань тощо.

Тривалість заходу – з 11.00 год до 13.00 год.