Вакансія на посаду начальника групи централізованого господарського обслуговування

Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради повідомляє про вакансію:

- на посаду начальника групи централізованого господарського обслуговування управління освіти.

Вимоги: повна вища технічна або економічна освіта, відповідальність, цілеспрямованість, бажання працювати.

Документи для участі у співбесіді:

резюме;

копія паспорта;

копія документів про освіту.

Прийом документів буде здійснюватись з 15.02.2019 по 22.03.2019 за адресою: м .Вараш, м-н Вараш, буд. 41, управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради, 2-й поверх, кабінет 12.

За додатковою інформацією звертайтесь до головного спеціаліста з кадрової роботи Мочарської Інни Василівни за адресою: м .Вараш, м-н Вараш, буд. 41, управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради, 2-й поверх, кабінет 12.

Телефон для довідок : 2-30-86.